Nabídka relaxačních zájezdů v zahraničí:

sportovní a relaxační zájezdy
Bogacs

Čtyřdenní relaxační zájezd do maďarských termálních lázní v Bogácsi se právem řadí mezi naše nejoblíbenější. Propojuje totiž odpočinek se sportem, poznáním i zábavou, a je vhodný pro jednotlivce, rodiny i větší kolektivy.

Ubytování je zajištěno v příjemném prostředí areálu Termálních lázní Bogács, ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích, vybavených sociálním zařízením, kuchyňským koutem a venkovním posezením.

Okolí lázní je ideální nejen pro pěší turistiku, ale i sporty typu běh, cyklistika či jízda na kolečkových bruslích. Bohatá polopenze formou švédských stolů zahrnuje především speciality maďarské kuchyně.

Každý den podnikáme výlety do okolních měst, např. nedalekého Egeru, kde navštěvujeme místní termální lázně, památky, tržiště, restaurace, vinné sklepy a zajímavé kulturní či společenské akce.

Pojeďte s námi zrelaxovat tělo i mysl a nechte se hýčkat typickou maďarskou pohostinností a léčivou termální vodou ...

 

FOTOGALERIE

aktuálně v nabídce:
Připravujeme pro sezónu 2022.
 

 

Hegykö

wellness víkend pro ženy

Při návrhu tohoto zájezdu jsme mysleli speciálně na vás, milé dámy. Zaměřili jsme se na vaše zájmy, potřeby a koníčky, a především na zábavu a odpočinek, který zajisté každá z vás uvítá.

Ubytování je zajištěno ve vysoce komfortním wellness penzionu v příjemném prostředí maďarské obce Hegykö, který je vybaven satelitní televizí i přístupem na internet a je plně klimatizován.

Na programu bude nejen wellness a fitness, ale i rozličné masáže, kosmetika, detoxikační kůry, výklady karet, ezoterika apod. Do Maďarska s vámi odjedou čeští profesionálové výše zmíněného zaměření. Po celou dobu pobytu se o vás budou pochopitelně starat i naši delegáti, kteří se pokusí splnit každé vaše přání.

Pojeďte s námi zrelaxovat nejen vaše tělo, ale i vaši mysl, a nechejte se hýčkat maďarskou pohostinností, výbornou místní kuchyní, lahodným vínem a mnoha dalšími zdejšími lákadly ...

aktuálně v nabídce:
Připravujeme pro sezónu 2022.
 

 

Györ, Mosonmagyárovár, Bük

Jednodenní zájezd Györ

Györ, jedno z největších maďarských měst, se nachází 60 km jižně od Bratislavy. Zdejší termální lázně byly otevřeny roku 2003. Alkalická hydrogen-uhličitanová voda s vyšším obsahem jodidů tryská z hloubky 2 km. Lázně disponují třemi termálními a pěti zážitkovými bazény; dále zde naleznete dva tobogány, několik saun a dětský bazén.

Jednodenní zájezd Mosonmagyaróvár

Lázeňské město Mosonmagyaróvár, ležící 40 km severozápadně od Györu, je malé, avšak velice útulné a klidné. Nachází se v soutoku Dunaje a řeky Lajta. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří ve kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod Evropy.

Dvoudenní zájezd Bük

Úspěch termálních lázní Bük započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Léčebný pramen o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 g na litr, tryská z hloubky 1282 metrů. Díky neustále probíhajícímu rozvoji se místní lázně (se svými 32 bazény) během let přeměnily v druhý největší lázeňský komplex celého Maďarska.

aktuálně v nabídce:
Připravujeme pro sezónu 2022.
 

 

Stuhleck, Hirschenkogel

Jednodenní lyžařské zájezdy

Lyžařský areál Stuhleck, ležící u města Spital am Semmering ve Štýrsku, se rozprostírá na svazích stejnojmenné hory, jež je se svojí výškou 1782 m.n.m. nejvyšším vrcholem východního okraje Alp (tzn. Fischbacher Alpen). Je zároveň největším lyžařským střediskem ve východní části Rakouska. Stuhleck se roku 1891 stal prvním rakouským vrcholem, kterého bylo dosaženo na lyžích. Areál se nachází asi hodinu cesty od hlavního města Vídně a je tedy velmi dobře dopravně dostupný.

9 lanovek/sedaček, 10 modrých a 4 červené sjezdovky (celkem 24 km)

Lyžařské středisko Zau[:ber:]g je zbudováno na 1340 m.n.m. vysoké hoře Hirschenkogel ležící nad malou obcí Semmering na pomezí spolkových zemí Dolní Rakousy a Štýrsko. Všechny zdejší sjezdovky jsou vybaveny zasněžovacím zařízením, přímo na vrcholu kopce se nachází rozhledna Milenium. Od roku 1998 se v tomto areálu koná každé dva roky závod Světového poháru žen v obřím slalomu.

2 lanovky/sedačky, 2 modré, 4 červené a 1 černá sjezdovka (celkem 13 km)

 

FOTOGALERIE HIRSCHENKOGEL STUHLECK

 

aktuálně v nabídce:
Připravujeme pro sezónu 2022.
 

 

Petr Horák

+420 777 906 580

info@drakonatravel.cz

nejbližší
zájezdy

 

kompletní nabídka

Navštivte nás
na Facebooku: