Nabízené služby:

Autobusová doprava

Naše agentura spolupracuje s několika spolehlivými a osvědčenými dopravci. Rádi Vám zajistíme dopravu osob pro Váš zájezd, kulturní akci či dovolenou. Disponujeme autobusy několika velikostí a tak jsme schopni zajistit přepravu skupin od 15 do 75 osob. Naše autobusy jsou moderní, bezpečné a čisté, vybavené bezpečnostními pásy, klimatizací, televizí, toaletou a kávovarem. Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoli poptávkou.

Průvodcovské služby

Nabízíme Vám průvodcovské služby, šité na míru přesně dle Vašich představ. Rádi Vám rovněž pomůžeme se sestavením programu, výběrem vhodných lokalit a cílů zájezdů. Spolupracujeme s profesionálními průvodci, kteří Vám díky dlouholetým zkušenostem a dobrým znalostem poskytnou nejen zajímavé informace z historie či geografie, ale především současného života v dané destinaci. Mimo výkladu vám dají praktické rady a doporučí vhodné kavárny, restaurace, obchody apod. Naši průvodci hovoří plynule cizími jazyky, zajišťujeme výklad v anglickém, německém, italském či maďarském jazyce.

Odborné překlady

Překlady odborných technických textů z angličtiny do češtiny a naopak, se zvláštní specializací na obory strojírenství, výpočetní technika a matematika. Překládáme manuály, servisní příručky, plány údržby, návody k obsluze, učební texty a další typy dokumentů. Garantujeme vysokou kvalitu překladu. Ceny jsou dle složitosti kalkulovány individuálně.

Petr Horák

+420 777 906 580

info@drakonatravel.cz

nejbližší
zájezdy

Termální lázně Bogács
(termín: 8.10.-11.10.2020)

 

kompletní nabídka

Navštivte nás
na Facebooku: