Nabídka tematických zájezdů v zahraničí:

tematické a adventní zájezdy
Budapešť

Dvoudenní zájezd do maďarské metropole Budapešti získává v období Adventu zcela jedinečný rozměr. Perla ležící na Dunaji se oblékne do svátečního šatu, ulice provoní svařené víno, pochoutky tradiční maďarské kuchyně a pohltí vás přátelská atmosféra plná shonu, tajemství a očekávání.

Adventní zájezd je vyváženou kombinací prohlídky památek, návštěvy adventních trhů, odpočinku v termálních lázních a nákupů vánočních dárků. Na své si tak přijde doslova každý.

Ubytování se snídaní je zajištěno v příjemném prostředí rodinného penzionu, v klidné vilkové čtvrti na okraji Budapešti. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, vybavené sociálním zařízením a televizí.

Nabízíme vám jedinečný zážitek plný okouzlující atmosféry, krásných staveb ale především chutí, vůní, světel a výzdoby, která potěší doslova všechny vaše smysly. Pojeďte se s námi vánočně naladit do nádherné metropole na Dunaji a dozvědět se, jak se na Vánoce připravují lidé v Maďarsku ...

aktuálně v nabídce:
Připravujeme pro sezónu 2021.
 

 

Levandulové slavnosti

Za levandulemi se nejezdí pouze do Francie, nýbrž i do Maďarska! Tihany neboli "maďarská Provence" je malebné městečko na břehu Balatonu. Každoročně se zde konají levandulové slavnosti, na které míří tisíce turistů z celého světa, kteří (stejně jako již staří Řekové) dokáží ocenit blahodárné účinky této rostliny. Pro svou půvabnou polohu, překrásnou přírodu i historické památky je Tihany zároveň nejnavštěvovanějším místem Balatonu.

Nechejte se unášet omamnou vůní tisíců levandulí a kouzelným výhledem na jezero. Na místních trzích neodoláte levandulovým džemům, sirupům, zmrzlinám, čokoládám, koláčům, kosmetice nebo textilním výrobkům.

Připravili jsme pro vás čtyři dny plné zábavy, pohody a odpočinku na největším a nejoblíbenějším maďarském jezeře. Těšit se můžete na projížďky lodí, koupání, procházky po pobřežních promenádách, delikatesy maďarské kuchyně, vínečko a nejedno překvapení.

aktuálně v nabídce:
Připravujeme pro sezónu 2021.
 

 

Vídeň

Jednodenní zájezd do rakouské metropole se v předvánočním čase řadí k těm nejvíce oblíbeným. Pojďte se s námi vánočně naladit do jednoho z nejkrásnějších evropských velkoměst, plného okouzlující výzdoby, úžasných dobrot a jedinečně vonících punčů ...

Zažijete neopakovatelnou atmosféru nejen proslulých vánočních trhů, ale i těch méně známých, avšak o to zajímavějších, které navštěvují praví "Vídeňáci". Zkušený průvodce vás zavede na místa, která jste ještě neviděli a dozvíte se od něj to, co jste o Vídni ještě neslyšeli.

  • neopakovatelná vánoční atmosféra
  • návštěva slavných i méně známých vánočních trhů
  • zážitková prohlídka centra s průvodcem
  • pochoutky vídeňské kuchyně
  • předvánoční nákupy

aktuálně v nabídce:
Připravujeme pro sezónu 2021.
 

 

Petr Horák

+420 777 906 580

info@drakonatravel.cz

nejbližší
zájezdy

Termální lázně Bogács
(termín: 8.10.-11.10.2020)

 

kompletní nabídka

Navštivte nás
na Facebooku: